02
Sep

Cafe Tasarımı

Cafe Tasarımı

Eğer bir işletme sahibi iseniz ve hatta de gıda sektöründe bir Cafe işletiyorsanız, dikkat etmeniz gereken özelliklerin epeyce fazla olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cafe tasarımı da en az işletmenin diğer kural ve özellikler kadar önemlidir. Çünkü insanlar günlük hayatta bazı şeylerden pek hoşlanmasalar da onlara katlanmak zorunda oldukları bilirler. Cafe veya benzeri eğlence hususları denince iş bu defa biraz değişir ve keyif almaya veya almamaya odaklanır. Mekanın iyi bir şekilde planlanması oldukça önemlidir. Cafe tasarımı bu konuda size fikir verebilir.

İş hayatınızda bir değişiklik yapmak veya sahibi olduğunuz yeri baştan yapılandırmak istiyorsanız bilmelisiniz. Fikirlerinizi anlayıp sizin isteğinize göre cevap verebilecek bir düzen ile Cafe tasarımı yapıyoruz. Bu tür konularda müşterilerin ilgisini çekmek gereklidir. Başarılı bir ticari kazanç elde etmek işletmenin görselliğinden estetiğinden geçmektedir. Tabi ki diğer ögelerde çok önemlidir. Yanı sıra yerli yerinde bie cafe tasarımı çok daha ilgi çekici olabilmektedir. Kullanılan dekorun uyumu ve sunulan hizmetin kalitesi adeta bir bütündür. İnsanlar sizin mekanınızı görünüşüne göre seçmektedirler. Sonrası ise tamamen sizde. Yani oradan memnun kaldıysa müşteriniz tekrar tekrar size gelecek demektir.

Cafe Tasarımı Sonrası Uygulama Prosedürleri;

İlk olarak mekan sahibi bizimle iletişime geçerek mekana ait görselleri ve mekanın kağıt üzerinde çizilmiş biçimli ve ölçülü planını gönderir.
Bu dökümanlar tarafımıza geçtikten sonra cafe tasarım ve çizim için fiyat veririz.
Cafe çizimi için verdiğimiz fiyatı onaylamanız dan sonra çalışmalarımıza başlarız.
Sizin görüşleriniz ve istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz cafe çizimi üzerinden uygulama fiyatı belirler sizlere bildiririz.
Hazırladığımız ve ödemesini aldığımız tasarımı size takdim ederiz; böylelikle sizde uygulama için biz dışında diğer firmalardan fiyat alabilirsiniz.
Uygulama için verdiğimiz fiyatta da anlaşabilirsek eğer vakit kaybetmeden işe koyulur mekana ekibimizi yönlendirerek uygulamalara başlarız.
Olabildiğince kısa zamanda hızlı ve problemsiz bir şekilde mekanınızı muhteşem bir hale dönüştürüp size takdim ederiz.

Cafe Dekorasyonu

Estetiksel çözümlerle son derece şık ve fonksiyonel ayrıntılarla dekore edilen bir cafe tasarımı ile yeniliğe ve hayal dünyasına açık yapacağınız olağanüstü ve doğru dekorasyon ile rakiplerinizin bir tık önüne geçebilirsiniz. Devamlı müşteriye sahip olabilirsiniz böylelikle mekanınıza bir gelen tekrar tekrar gelmek isteyecektir. Siz bize ulaşın biz size hayalinizin ötesinde cafe tasarımları sunalım.

Halkın sempatisinin kazanmak fazlasıyla önemli bir konudur. Şık konforlu ve ışıklandırmaları ile ilgi üzerine ilgi ve güzelligi toplayan bir mekana herkes girmek için can atacaktır.

Kafanızdakileri bizimle paylaşın hayal gücünüzü görselleştirelim. Yaratıcı ve efsanevi düşünce ve deneyimlerimizi sizlere sunalım. Restoran Tasarımı sayfamızı inceleyebilirsiniz.