02
Sep

Ofis Dekorasyon

Ofis Dekorasyon

Ofis dekorasyon, 2011 yılından beri mimari dalında hizmet vermektedir. Ofis dekorasyonu ve uygulama dallarında deyenimli ekibimizle birlikte pek çok firmayı hayallerindeki gibi şık ve rahat işletmelerine kavuşturduk. Ofis dekorasyon konusunda kararsız kalıyor iseniz , ne yapacağınızı ve hangi kısımdan başlayacağınızı bilmiyorsanız tamda ihtiyacınız olan noktadasınız. Ofis dekorasyonu yapanlar arasında öncü kuruluş ve marka olan Tam iç Mimarlık ailesi olarak siz sayın müşterilerimize ofis dekorasyonu dalında anahtar teslim hizmet sunuyoruz.

İlk olarak proje üzerinden Üç boyutlu görselleri hazırlıyor. Bu tasarımlar hazırlanırken sektörünüzün ne olduğu hitap ettiğiniz kısımlar ofisin büyüklüğü ve yapısı mevcut personel sayısı ve daha pek çok detay tarafımızdan inceleniyor. Ofisinize ait görseller ekibimiz tarafından hazırlandıktan sonra sizinle bir toplantı düzenliyoruz ve ofisinizin son halinin sunumunu sizlere aktarıyoruz. Sizin görüşlerinizi alarak ekleme ve çıkartma yapılacak mobilya v.s ayrıntıları öğrenip tasarımı bitiriyoruz.

Bu işlemlerin sonucunda size hazırladığımız ofis dekorasyonu nu uygulamak için size fiyat teklifi sunuyoruz. Teklifimiz makul gelir onaylarsanız uygulamalara çabucak vakit kaybetmeden başlıyoruz. Bütün bu yoğun çalışmaların tek nedeni özgün , şık bir ofise sahip olabilmeniz için. 30m² bir ofise tek başına sığamayan bir müşterimizin tarafımızdan yapılan destek ve tasarım sonucu 3 personel daha eklenebildiğini gördüğünde şaşkınlığını ve mutluluğu bizleri işimizi daha iyi yapmamız adına bizleri oldukça cezb etti. lafın kısası işin özü şudur ki doğru tasarım sonrası işletmeniz çok daha konforlu ve verimli hale gelecektir. bundan hiç şüpheniz olmasın.

Ofis Dekore Edilirken Neler Dikkate Alınmalı?;

Ofisin projesi ( Planı ) çizilmeli ve plan üzerinde ofisin yapısı ince detaylar dahilinde incelenmeli
Personel ve Yönetici sayıları belirlenmeli yerleşim planı ve mutfak ona göre planlanmalı
Tefrişat yerleşim planı hazırlanmalı yöneticiler hangi kısımda olmalı , çalışanlar hangi kısımda olmalı , toplantı hangi alanda yapılmalı mutfak nasıl planlanmalı v.s gibi ayrıntılar incelenmeli.

Şirketin hizmet verdiği sektör hitap ettiği kesimler kontrol edilmeli. Sonuçta bilişim sektöründeki bir şirket ile rant a car firmasına aynı tasarım uygulanamaz.
Uygulanacak tasarımların müşteriye çıkaracağı fiyat düşünülerek bütçe sınırlarını aşmayacak tasarımlar yapmaya özen gösterilmeli.

Renk kombinasyonu sektöre ve ofis tarzına göre belirlenmelidir.
Başlıca ayrıntıları sıraladığımı zannediyorum tüm detayları burada yazmaya kalkmam mümkün değildir.
Ofis Dekorasyonu yaptırırken sıkça yapılan sorunlar;
Kullanıcıların profesyonel destek almak yerine deneme yanılma yolunu seçmeleri en büyük hatadır. Midyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmak tabiri tamda bunun içindir .

Peki size tasarımı yaptırıp uygulamayı başka kimselere yaptırabilirmiyiz ? Sorusu ile birçok kez karşılaşıyoruz. Tabi ki eğer uygulama teklifimiz size pahalı geldiyse çok uygun fiyatlar bulabiliyorsanız yaptırabilirsiniz. Bunun örneğine hiç rastlamamış olsakta ?
Emin olun ki bizim tasarladığımız ofis dekorasyonu nu bizden daha uygun fiyatlara bizden daha profösyonel bir şekilde yaptırma şansınız neredeyse imkansızdır. Mimarlarımızın gözetiminde usta ekibimiz proje üzerinden hazırlığını yaparak sorunsuz ve hatasız bir şekilde yerinde uygulama işlemini gerçekleştireceklerdir.